Regulamin

REGULAMIN KORZYSTANIA Z SERWISU WWW.DAF-KIELBON.PL

 1. Zawartość oferty internetowej znajdującej się na stronie daf-kielbon.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego art. 66 i art.543.
 2. Oferta przeznaczona jest tylko i wyłącznie dla podmiotów prowadzących działalność gospodarczą
 3. Zamówienia są składane poprzez formularz zamówień wysyłany pocztą elektroniczną na adres naszej firmy:biuro@daf-kielbon.pl lub telefonicznie na numery podane na kartach produktów.
 4. Składając zamówienie Klient zawiera z naszą firmą umowę na odległość oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Naszą firmę.
 5. Dane osobowe umieszczone w bazie danych firmy są przetwarzane wyłącznie dla Naszych potrzeb i nie będą udostępniane innym podmiotom.
 6. Nasza firma zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień bez podania przyczyn.
 7. Kupujący zobowiązany jest do podania swoich danych w formularzu rejestracyjnym m.in. numeru telefonu i adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia i kontakt w sprawie złożonego zamówienia. Nieprawidłowe wypełnienie formularza rejestracyjnego może być przyczyną odmowy realizacji zamówienia.
 8. Nasza firma zastrzega sobie prawo do wycofania ze sprzedaży niektórych produktów, znajdujących się w ofercie.
 9. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających całkowicie lub czasowo realizację złożonego zamówienia, nasza firma zastrzega sobie prawo do wstrzymania realizacji zamówienia - o zaistniałej sytuacji zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego
 10. Ceny towarów znajdujących się w ofercie wyrażone są w złotych polskich. Należy do nich doliczyć podatek VAT.
 11. Firma na wszystkie artykuły wystawia faktury VAT.
 12. Zamówione towary są dostarczane do klienta za pośrednictwem firmy spedycyjnej K-Ex na koszt zamawiającego. Możliwy jest też odbiór osobisty. Sprzedaż niektórych towarów (np. kabiny czy silniki) ze względu na ich wagę i gabaryty możliwa jest tylko poprzez odbiór osobisty.
 13. Termin realizacji potwierdzonego zamówienia wynosi od 1 do 2 dni roboczych.
 14. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień lub podany telefonicznie.
 15. Obowiązują następujące formy zapłaty za towaru wskazane przy realizacji zamówienia przez Sprzedawcę:
  • Zapłata za towar uiszczana jest gotówką spedytorowi.
  • Sprzedawca może uzależnić realizację zamówienia od otrzymania przedpłaty w określonej wysokości.
  • Zapłata za towar przelewem po otrzymaniu towaru (przy dłuższej współpracy).
  • Przedpłata na konto bankowe.
  • Gotówka lub potwierdzony przelew przy odbiorze osobistym.
 16. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem pod adresem e-mail: biuro@daf-kielbon.pl. Firma uwzględnia reklamacje wyłącznie w uzasadnionych przypadkach.
 17. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu oraz braku towarów będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
 18. Oferta ważna jest tylko na terenie Polski.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane w opisach towarów nie zawierają uchybień lub błędów. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o kontakt z naszą firmą.

Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
katalog seo
Sklep internetowy Shoper.pl